FAMs förtroendevalda styrelse

tf Ordförande
Mats Caneman
E-mail: mats@Caneman.se

 

Ledamöter

Erik Westin,
E-mail: erik.westin@naturvardsverket.se
Ansvarig för indrivning av fordringar

Ann-Sofie Ydeskog Bohlenius

E-mail: annsofi.y@gmail.com

Sven Steinholtz
Webmaster/Information

E-mail: sven.steinholtz@foria.se

Thomas Rimér

E-mail: thomas.rimer@simris.nu

Suppleanter

Lina Mark

Peter Azstalos

Valberedning – Nominerings kommitte

Ordförande

Jan-Olof Mark, tfn +46 8 26 00 53, mobil: +46 70 794 39 69
Strandskogsvägen 9, 178 41 Ekerö, Sverige
E-post: janolof.mark@telia.com

Ledamöter

Peter Köhler, mobil. +46 70 555 51 42 
Sikrenovägen 2, 18277 Stocksund, Sverige, 
E-post: dr.kohler@gmail.com

Anders Alvemo, tfn +46 8 753 18 10
Fimbulsvägen 5, 182 63, Djursholm, Sverige
E-post: anders.alvemo@telia.com

Administration

Lägenhetsfrågor

Försäljning, Peter Asztalos

E-postadress: peter.asztalos@telia.com

Uthyrning, NAM

E-postadress:  info@nordicandalucia.com

Försäljningskontakter i styrelsen

Peter Asztalos

Redovisning, fakturering, aktiebok mm

Segertoft & partner
Derek Wamala 
E-post: derek@segertoft.com

Revisorer

Lars Kjellgren, Revisor

, Revisor suppleant

NAM – Service bolaget Nordic Andalucia Management S.L.

NAM

 

 

Verksamhetsansvarig NAM i Spanien

Susanne Sjölund
tfn +34 95 281 16 83
Fax +34 95 21 30 14
Mobil: +34 607 75 40 88
Email: admin@nordicandalucia.com

Adress:
Urbanizacion Andalucia del Mar
Avenida Lola Flores
Casa 7, Apart 016
E-296 60 Nueva Andalucia
Marbella, Spanien

 

Styrelse 2018
Styrelse 2018